HERE WeGo NEDİR?

Kategoriler HERE WeGo

‘HERE WeGo’ ücretsiz bir Navigasyon aplikasyonudur. Online ve ‼offline‼ olarak iki şekilde kullanabilirsiniz. Online olarak kullandığınızda internetinizden kullanıyor, ama offline olarak kullanmak isterseniz, telefonunuza kullanmak istediğiniz ülkenin haritasını indirmeniz yeterli, bu sayede gezinmenin tüm yollarını tek bir yerden görebilirsiniz. Yaya, otomobil, yerel ulaşım yolları kullanma (taksi, otobüs, tren, tramvay vb.) gibi alternatiflerden birini seçerek ulaşabilirsiniz. Biz gezilerimizde her zaman bu uygulamayı kullanıyoruz. Peki, nasıl yapıyoruz?

Itunes için buraya tıklayın

Google play için buraya tıklayın

Her gideceğimiz ülkenin haritasını öncellikle indirip gitmek istediğimiz noktaları harita üzerinde işaretliyoruz (parklar, gitmek istediğimiz yerler, kafeler, restoranlar vs.). Size bu uygulamayı Fransa/ Paris üzerinde adım adım görsel ile destekleyerek anlatmak istiyoruz.

➨Here WeGo Uygulmasını indirin.

➨Fransa haritasını indirin.

➨ Paris haritası için bağlı olduğu eyaleti seçmeniz gerekli (‘île-de- France’) 

➨ Paris’ de nerelere gitmek istersiniz? Örneğin: Eyfel kulesi, Louvre Müzesi ve Notre Dame Katedrali görmek istiyorsunuz. Onları haritada işaretleyip, nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Evet, bu kısım çok önemli: işaretlediğiniz her yere offline, yani mobil verileriniz kapalı olsa da, öncesinde kayıt ettiğiniz için kullanabilirsiniz.

➨ Son görsel’de güzergah olarak Here WeGo’dan Louvre Müzesinden Eyfel Kulesine nasıl gidileceğini sorduk. Araba ile 10 dakika, Taxi ile 5 dakika bekleme süresini de ilave ederek, 16 dakika ve yaklaşık 10 €uro’ya gidileceğini gösteriyor. Yerel Otobüs kullanmak istersek de eğer, Bus RATP72’yi kullanarak, 27 dakika’da ulaşabileceğimizi anlatıyor.

☝ Bu uygulama offline kullanma özelliği olduğu için, bilhassa yurt dışı ziyaretleri için harika bir uygulama.

☝ Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir